Pradėti naują verslą visuomet yra labai jaudinanti patirtis, tačiau kiekvienas verslas visuomet yra susijęs ir su labai didele atsakomybe. Be to, pradedantieji verslininkai pakankamai dažnai yra linkę pasikliauti tik savo žiniomis ir jėgomis, visiškai ignoruodami kitų verslininkų padarytas klaidas ir pateikiamus patarimus. Nereikia nė sakyti, kad kliaunantis tik savo nuojauta, neilgai trukus galima susidurti su dideliais praradimais, todėl jei norite to išvengti, praverstų keli naudingi patarimai pradedant naują verslą.

Read More: 15 naudingų patarimų pradedant naują verslą

Warrenas Buffetas prieš kiek laiko atėjo į "Legacy mode". Jo patarimai labai nesikeičia, bet kiekvieną kartą, kai jis kalba, turėtume klausytis, pasirašyti, ką jis sako ir atitinkamai elgtis.

Jo paskutinės pastabos neseniai įvykusiame Berkshire Hathaway metinio susitikimo yra bet kokios patikimos investicijų strategijos pagrindas. Jūs tiesiog turite atidžiai klausyti ir ignoruoti "Wall Street" ir verslo antraštes, kad galėtumėte visiškai išgirsti jo išmintį. Čia yra keturi jo geriausi "perlai":

Read More: Warreno Buffetto 4 pelningi išmintingumo žodžiai

Jei turite kreditinės kortelės skolą, jūs ne vieni.

Pasak "Make Lemonade", amerikiečiai turi daugiau nei 1 trilijoną kreditinių kortelių, kurios yra skolose.

Štai kaip jūs galite greičiau sumokėti savo kredito kortelės skolą ir anksčiau mėgautis finansine laisve.

Read More: 5 būdai, kaip grąžinti kreditinės kortelės skolą greičiau

Ne kiekvienas vartotojas žino, kaip teisingai valdyti savo turimus pinigus ir sėkmingai paskirstyti savo asmeninį biudžetą. Tai reiškia, kad neretai tokiais atvejais yra susiduriama su pakankamai dideliais finansiniais sunkumais, kurie greitieji kreditai tampa bene vienintele galima išeitimi, padedančia bent laikinai išspręsti iškilusias finansines problemas. Kaip bebūtų, reikėtų suprasti, kad greitasis kreditas yra finansinis įsipareigojimas, todėl jei jums jūsų pasirinkti kreditoriai suteiks vienokio ar kitokio dydžio greitąjį kreditą, neturėtumėte į visą tai žvelgti pro pirštus. Kiekvieną savo prisiimtą finansinį įsipareigojimą vertinkite labai rimtai ir atsakingai.

iesko

Read More: Pigiausio greitojo kredito beieškant

Pasirašius paskolos sutartį apima įvairialypiai jausmai. Vieni žmonės pasineria į ilgai lauktas pirkinių paieškas, kiti naršo sutarties dokumentus ieškodami dar neperskaitytų punktų, ne iki galo suprastų frazių ir tikrinasi informaciją antrą kartą bijodami, kad kreditorius kažkurioje vietoje juos galbūt apgavo. Yra galimybė ir tokia jums pasiūlys mokėjimo įmokų draudimą dėl to nenutirpkite iš nuostabos.

finansai

Skaityti daugiau: Pasirašius paskolos sutartį - išsisukti nesumokėjus nepavyks