Ne kiekvienas vartotojas žino, kaip teisingai valdyti savo turimus pinigus ir sėkmingai paskirstyti savo asmeninį biudžetą. Tai reiškia, kad neretai tokiais atvejais yra susiduriama su pakankamai dideliais finansiniais sunkumais, kurie greitieji kreditai tampa bene vienintele galima išeitimi, padedančia bent laikinai išspręsti iškilusias finansines problemas. Kaip bebūtų, reikėtų suprasti, kad greitasis kreditas yra finansinis įsipareigojimas, todėl jei jums jūsų pasirinkti kreditoriai suteiks vienokio ar kitokio dydžio greitąjį kreditą, neturėtumėte į visą tai žvelgti pro pirštus. Kiekvieną savo prisiimtą finansinį įsipareigojimą vertinkite labai rimtai ir atsakingai.

iesko

Pasirašius paskolos sutartį apima įvairialypiai jausmai. Vieni žmonės pasineria į ilgai lauktas pirkinių paieškas, kiti naršo sutarties dokumentus ieškodami dar neperskaitytų punktų, ne iki galo suprastų frazių ir tikrinasi informaciją antrą kartą bijodami, kad kreditorius kažkurioje vietoje juos galbūt apgavo. Yra galimybė ir tokia jums pasiūlys mokėjimo įmokų draudimą dėl to nenutirpkite iš nuostabos.

finansai

Preliminarūs šių metų bankų suteiktų paskolų rodikliai išties nuteikia optimistiškai. Beveik visi šalyje veikiantys komerciniai bankai ar užsienio bankų padaliniai, padidino turimą paskolų portfelį. Ne išimtis ir specializuotas paskolų bankas "BigBank" kuris pranešė apie itin stipriai ūgtelėjusi paskolų portfelį.

paskolų portfelis

Dažna šeima mano, jog būsto kreditas yra didelė našta, gulanti ant visos šeimos pečių, nevengiama ir išraiškingesnio palyginimo – kilpa po kaklu, tačiau ar visuomet yra būtent taip ir kodėl, jei tai tokia našta, tiek daug žmonių imasi būsto paskolos vietoje kitų variantų?

Būsto paskola

pasirasoKuomet ieškome paskolos būstui ar automobiliui, dažniausiai varstome tik didžiųjų komercinių šalies bankų duris. Tai bankai, kuriuos žino kone kiekvienas šalies gyventojas, tačiau toli gražu tai nėra vienintelės įstaigos, kuriose galima pasiskolinti perkant būstą ar automobilį. Ir tai sužinome tik tada, kai griežtas sąlygas paskolai gauti iškėlę bankai užveria mums duris. O alternatyvų net ne viena.

Greitų paskolų bendrovės tikrai ne pati geriausia išeitis, kadangi jų paskolų sumos nėra labai didelės, o palūkanos tikrai nėra palankios besiskolinančiajam. Tiesa, kai kurios kreditų bendrovės turi atskiras būsto paskolas, kurių palūkanos nėra tokios „žvėriškos“ kaip įprasta manyti, o kreditavimo sumos gali būti ir pakankamai didelės. Toks sprendimas dažniausiai yra vienintelė išeitis pajamas gaunantiems iš individualios veiklos, dirbant pagal verslo liudijimą ar uždarbiaujant svečiose šalyse, kadangi bankai ar kreditų unijos į tokius klientus žiūri itin atsargiai.